SIMULÁTOR STÍHAČKY F-16 [Brno]

F-16, zkráceně označované jako „Fighting Falcon“, je úderný jednomístný stíhací letoun s jedním motorem, který se pyšní schopností vydržet extrémní přetížení až 9 G. Tato schopnost mu umožňuje provádět agresivní manévry a rychlé únikové akce v boji. Výzbroj je komplexní a zahrnuje širokou škálu možností pro útočné operace. Jedním z hlavních předností F-16 je jeho schopnost operovat za různých podmínek, včetně nočního boje. Moderní verze tohoto letounu jsou vybaveny pokročilými senzory a navigačními systémy, které umožňují pilotům úspěšně působit i v obtížných terénech a za nepříznivých meteorologických podmínek. F-16 je stále aktivně využíván Letectvem Spojených států amerických a dalšími vojenskými silami po celém světě díky své všestrannosti a spolehlivosti v boji. Je považován za jednoho z nejúspěšnějších stíhacích letounů v historii letectví a symbolizuje technický pokrok a bojovou sílu v moderním vzdušném prostoru. Více o simulátoru F-16


Jak letecký simulátor stíhačky F-16 probíhá?

Po příchodu k simulátoru se nejprve seznámíte s prostředím a ovládáním stíhačky. Instruktoři vám poskytnou pečlivou a komplexní instruktáž, která vám umožní pochopit každý detail letounu a jeho ovládacích prvků. Získáte hlubší povědomí o funkcích kokpitu, přístrojích a systémech letounu F-16. Během této fáze se naučíte základy pilotáže stíhačky, včetně startů, přistání a základních manévrů. Jakmile se s ovládáním letounu sžijete, začne samotný simulovaný let. Za ovládací pákou repliky kokpitu F-16 a zažijete napínavé vzlety a přistání. Ponoříte se do pestrých manévrů a taktických situací, které simulátor nabízí. Nejzajímavější částí bude vzdušný souboj, kde budete mít příležitost vyzkoušet si své schopnosti v boji. Sledujte své cíle, zaměřte je a střílejte s přesností, jako byste skutečně byli v boji. Celý zážitek bude doprovázen realistickými zvuky a vizuálními efekty, které ještě více umocní pocit, že jste opravdu ve vzduchu.


Chcete se proletět skutečnou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-39 Albatros

Zážitkový let ve stíhačce L-39 v Brně je adrenalinový zážitek, který potěší každého leteckého nadšence. Zažijete rychlost 750 km/h a přetížení 5G! Tento neuvěřitelný zážitek vám poskytne cvičná stíhačka L-39 Albatros, vyráběná v bývalém Československu. Program zážitkového letu začíná seznámením s pilotem a historií stroje, následuje obléknutí do letecké kombinézy a helmy a pak už hurá do oblak!


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačky v Brně!

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor stíhačky F-16 Fighting Falcon je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.