SIMULÁTOR DOPRAVNÍHO LETADLA DOUGLAS DC-9 [Liberec]

Vstupte do světa leteckých simulátorů se zcela unikátním dopravním letadlem Douglas DC-9, které přináší skutečně realistický pocit pilotování letadla. Tento simulátor byl dovezen až z Kanady do Liberce a má na svém kontě úctyhodných téměř 90 000 hodin letu po celém světě. Dopravní letoun Douglas DC-9, plným jménem McDonnell Douglas DC-9 je určený pro 90 až 135 cestujících. Výroba DC-9 skončila v osmdesátých letech po vyrobení méně než tisíce sériových kusů. Celou společnost zakoupila firma Boeing a na základy DC-9 navázal Boeing 717. Více o řízení letadla Douglas


Jak letecký simulátor dopravního letadla probíhá?

Po příchodu do simulátoru následuje stručná instruktáž, během níž se seznámíte s letadlem a jeho ovládacími prvky. Poté, co se usadíte do sedačky, Vás doprovodí zkušený instruktor jako kopilot, který je připraven vám pomoci po celou dobu letu, zejména během přistání. Simulátor nabízí různé varianty letu s délkou trvání 30, 60, 120 a 180 minut, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašim preferencím a zkušenostem. S 5 obrazovkami o rozsahu 270 stupňů okolo kokpitu poskytuje simulátor nevídaně autentický zážitek, který se blíží skutečnému létání. Chybět nebude ani drnčení a vibrace podlahy a sedaček, které ještě více zvýrazní pocit, že jste ve vzduchu.


Jdu do akce, chci koupit/darovat simulátor dopravního letadla v Liberci!

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor dopravního letadla v Liberci je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. Líbit by se také mohly simulátory Boeing 737 a Airbus A320. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit. Jaké dopravní letadlo vyberete?