SIMULÁTOR LETADLA AIRBUS A320 [Praha]

Letecký simulátor letadla Airbus A320 v Praze představuje skvělý dárek pro všechny nadšence létání, bez ohledu na jejich úroveň zkušeností. Airbus A320, ikonické dvoumotorové dopravní letadlo s úzkým profilem, známé zejména z našich letů na dovolenou. I když standardně pojme až 150 cestujících na trasy do zhruba 5500 km, přesné číslo pasažérů však není klíčové. Každá letecká agentura může mít odlišné vnitřní uspořádání, což komplikuje přesnou kvantifikaci. Nicméně, důležité je, že letecký simulátor v Praze poskytuje velmi realistický zážitek z pilotování tohoto letadla! Jak vše probíhá a jak to vypadá? Více o řízení Airbusu A320


Jak letecký simulátor letadla Airbus A320 probíhá?

Vše začíná krátkou instruktáží, která zahrnuje úvod do celého průběhu letu, seznámení s ovladači a správným ovládáním letadla. Během celého letu je účasten instruktor jako kopilot, připravený pomoci nezkušenému pilotovi, protože ano, těch tlačítek je opravdu hodně. Na výběr máte z celkem 24 000 letišť, na která můžete cvičně přistát, a dokonce i několik krizových situací během letu. Kromě toho si můžete vzít s sebou několik cestujících do business třídy, aby si mohli užít také zážitek z pilotování letadla a to skrze boční okénka.


Jdu do akce, chci koupit/darovat simulátor dopravního letadla v Praze!

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor dopravního letadla Airbus A320 v Praze je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. Líbit by se také mohly simulátory Boeing 737 a Douglas DC-9. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit. Jaké dopravní letadlo vyberete?