SIMULÁTOR STÍHAČKY SPITFIRE [Brno]

Simulátor stíhačky Spitfire Vás zve do Brna na neuvěřitelný zážitek ve vzduchu. Tento perfektní letecký simulátor přináší realistický pocit z ovládání legendárního bojového letounu z období 2. světové války. Supermarine Spitfire, oslnivý jednomístný stíhací letoun, sloužil v řadách RAF (britského Královského letectva) a dalších spojeneckých sil. Byl navržen především pro krátké lety a úspěšný boj proti německým stíhačkám Messerschmitt. Během bitvy o Británii se Spitfire stal ikonou, která přetrvává dodnes. Pokud toužíte zažít a vyzkoušet si vše, co Spitfire dokázal, máte jedinečnou možnost prostřednictvím tohoto simulátoru. Více o simulátoru stíhačky Spitfire


Jak letecký simulátor stíhačky Spitfire probíhá?

Tento simulátor je jedinečným ve svém druhu v České republice díky své projekci na speciální kopuli, což je zatím v ČR nevídané. Každý letecký nadšenec jistě ocení autentické rozměry kokpitu a speciální vojenské mise, které vám umožní prožít pocity opravdového pilota tohoto legendárního letounu. Těšit se můžete také na vzrušující vzdušné souboje s dobovými letadly. Nabízíme různé časové varianty – 30 a 60 minut, přičemž instruktáž není v tomto čase zahrnuta (trvá 10 minut). Doporučujeme si vybrat delší variantu, jelikož to stojí za to! Navíc na stejném místě máte také možnost vyzkoušet i další letecké simulátory.


Chcete se proletět skutečnou stíhačkou?

Zážitkový let stíhačkou Mig-15 Hradec Králové

Představte si, že se ocitáte v kůži skutečného pilota stíhačky. Zážitek jak z Top Gunu je nyní na dosah ruky! Stačí jen usednout do kabiny jednoho z nejvýkonnějších stíhačů své doby. MiG-15 se dokáže prohánět po obloze rychlostí přesahující 1 000 km/h. Jde o zážitek, který nenajdete nikde jinde. Jde o jeden ze dvou letu schopných letounů v Evropě! Půjdete do toho?


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačkou v Brně!

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor stíhačky Spitfire je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.