SIMULÁTOR STÍHAČKY F-16 [Praha]

F-16, známá též jako „Fighting Falcon“ představuje vynikající jednomístný stíhací letoun, který exceluje v extrémním přetížení až 9 G. Tato schopnost mu umožňuje provádět agresivní manévry a rychlé únikové akce v boji, čímž se stává nebezpečným protivníkem v jakékoli vzdušné konfrontaci. Výzbroj je rozsáhlá a poskytuje široké možnosti pro útočné operace. F-16 je vybavena pestrou paletou střel, které umožňují účinný boj proti různým typům cílů. Vynikající je také v nočním boji, kde jeho moderní verze disponují pokročilými senzory a navigačními systémy, což umožňuje pilotům úspěšně operovat i v obtížných terénech a za nepříznivých meteorologických podmínek. F-16 zůstává v aktivní službě u Letectva Spojených států amerických a je nasazována i dalšími vojenskými silami po celém světě. Všestrannost a spolehlivost v boji ho činí jedním z nejúspěšnějších stíhacích letounů v historii letectví. Více o simulátoru F-16


Jak letecký simulátor stíhačky F-16 probíhá?

Po příchodu k simulátoru Vás nejprve provedou s prostředím a ovládáním stíhačky. Instruktoři vám poskytnou detailní a podrobnou instruktáž, která Vám umožní porozumět každému detailu letounu a jeho ovládacím prvkům. Během této fáze se naučíte základy pilotáže stíhačky, včetně startů, přistání a jednoduchých manévrů. Jakmile získáte jistotu v ovládání letounu, začne samotný simulovaný let. Usednete za ovládací páku repliky kokpitu F-16 a zažijete napínavé vzlety a přistání. Ponoříte se do různorodých manévrů a taktických situací, které simulátor nabízí. Nejzajímavější částí bude vzdušný souboj, kde budete mít možnost vyzkoušet své schopnosti v boji. Sledujte své cíle, zaměřte je a střílejte s precizností, jako byste skutečně byli ve vzdušném boji. Celý zážitek bude doprovázen realistickými zvuky a vizuálními efekty, které ještě více umocní pocit, že se nacházíte ve skutečném letounu ve vzduchu.


Chcete se proletět skutečnou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-39 Albatros

Zážitkový let ve stíhačce L-39 v Brně je vzrušující dobrodružství, které oslní každého leteckého nadšence. Připravte se na rychlost 750 km/h a přetížení 5G! Tento ohromující zážitek Vám zajistí cvičná stíhačka L-39 Albatros, vyrobená v bývalém Československu. Program zážitkového letu začíná se seznámením s pilotem a historií tohoto stroje. Poté následuje obléknutí do letecké kombinézy, helmy a hurá do oblak!


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačky v Praze!

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor stíhačky F-16 Fighting Falcon je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.