SIMULÁTOR LETADLA BOEING 737 [Praha]

Letecký simulátor Boeingu 737 v Praze je doslova splněním dětských snů. Přijměte výzvu a vyzkoušejte tento neuvěřitelně realistický simulátor, abyste se stali pilotem tohoto vzdušného giganta. Kam budete létat, jak bude let probíhat a kdo vás doprovodí, záleží zcela na vás. Boeing 737, dvoumotorové dopravní letadlo, které známe zejména z našich dovolených, je jedním z nejrozšířenějších typů letadel na světě pro krátké a středně dlouhé lety. Pojme od 118 do 215 pasažérů v závislosti na konkrétním výrobním typu a dosahuje maximální rychlosti 0,82 mach. Rozhodnete-li se simulátor darovat jako dárek, uděláte skvělou volbu, zejména pro ty, kteří milují létání a chtějí zažít trochu adrenalinu. Více o řízení letadla Boeing 737


Jak letecký simulátor letadla Boeing 737 probíhá?

Po příjezdu na místo konání se nejprve seznámíte s krátkou instruktáží a představením simulátoru a samotného letadla. Poté se usadíte do kokpitu a stanete se pilotem. Instruktor bude s Vámi po celou dobu, aby pomohl s ovládáním jednotlivých tlačítek na palubní desce – a těch tam opravdu není málo. Na výběr je k dispozici 24 000 letišť, kde můžete cvičně přistát, a můžete si vyzkoušet i simulace různých krizových situací. Příjemnou zprávou je, že si simulátor užijí i další cestující, kteří si sednou do business třídy a budou pozorovat dění nejenom z bočního okénka.


Jdu do akce, chci koupit/darovat simulátor dopravního letadla v Praze!

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor dopravního letadla Boeing 737 v Praze je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. Líbit by se také mohly simulátory Airbus A320 a Douglas DC-9. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit. Jaké dopravní letadlo vyberete?