SIMULÁTOR LETADLA L-410 [Ostrava] ✈️

Vyzkoušejte si řízení českého legendárního letadla L-410 na simulátoru v Ostravě a zažijte pocit skutečného pilota. Simulátor letadla L-410 je detailní replikou kokpitu turbovrtulového hornoplošníku L-410, na kterém se školili opravdoví piloti. Nabízí autentické ovládání, rozměry a systémy, které odpovídají skutečnému letounu, což z něj činí ideální nástroj pro nadšence do letectví i pro profesionální výcvik pilotů. Realistický výhled z kokpitu na Vámi zvolené letiště umocňuje celý zážitek. Více o simulátoru letadla v Ostravě


Jak letecký simulátor letadla L-410 probíhá?

simulátor letadla v Ostravě

Zážitek začíná desetiminutovou předletovou instruktáží. V rámci hromadného letu se střídají tři osoby, přičemž každý z nich pilotuje 20 minut během celkového 60minutového letu. Pro ty, kteří preferují soukromější zážitek, je k dispozici privátní let s 30 minutami pilotování. Pro milovníky adrenalinu je připravena privátní varianta, která zahrnuje 30 minut pilotování v rámci simulace konkrétní krizové situace, jako je požár na palubě, vysazení motorů, únik paliva, turbulence, námraza, silný vítr, nebo přistání za nulové viditelnosti. Tato varianta rovněž zahrnuje demonstraci ochranných systémů letounu L-410 proti chybám pilota.

L-410 je celokovový turbovrtulový hornoplošník se zatahovacím podvozkem, známý svou spolehlivostí a bezpečností i v extrémních klimatických podmínkách. Tento letoun je využíván ve více než 60 zemích po celém světě, nejvíce v Rusku, Africe, jihovýchodní Asii, Jižní Americe a Evropě. Od roku 1969 bylo vyrobeno přes 1 200 kusů v různých modifikacích. Nejčastěji se L-410 využívá pro parašutistické seskoky a je schopný přepravit až 17 osob do výšky až 7 kilometrů.


Jdu do akce, chci koupit/darovat simulátor letadla v Ostravě! 🎁

Vyzkoušení simulátoru L-410 v Ostravě je jedinečnou příležitostí pro všechny, kteří chtějí zažít opravdové pilotování a seznámit se s funkcemi a možnostmi tohoto legendárního letounu což z něj dělá také parádní dárek! Líbit by se také mohly simulátory Airbus A320 a Boeing 737. Připraveny jsou dárkové poukazy s platností minimálně 12 měsíců. Jaký letoun vyberete?