SIMULÁTOR STÍHAČKY F-18 [Brno] 🕹️

Zajímá vás, jaké to je létat jako skutečný pilot moderního stíhacího letounu F-18? V Brně máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si letecký simulátor stíhačky F-18 Hornet, který vám nabídne nevšední zážitek přímo v centru města. Simulátor disponuje kompletním kokpitem, který se nerozlišuje od originálu, a nabízí vám možnost zažít veškeré aspekty leteckého boje – od startu a přistání na letadlové lodi až po sestřelování nepřátel či plnění vojenských misí. Více o simulátoru F/18 a simulátoru s VR


Jak letecký simulátor stíhačky F-18 probíhá?

Před samotným letem vás zkušený instruktor seznámí s vlastnostmi a výbavou stíhačky F/A-18 Hornet, abyste se cítili co nejlépe připraveni na vzrušující let. A poté už můžete vzlétnout do vzduchu a zažít adrenalinovou jízdu plnou akce a rychlosti. K dispozici je buď varianta 30 minut nebo 60 minut simulátoru, při které Vám prožijete netradiční zážitek a možnost vyzkoušet si různé letecké manévry a vojenské mise. Není to jen letecký simulátor, je to skutečný zážitek, který si budete pamatovat hodně dlouho. Naprostou peckou je let s VR brýlemi!


Chcete se proletět skutečnou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-39 Albatros

Zážitkový let ve stíhačce L-39 v Brně je adrenalinový zážitek, který potěší každého leteckého nadšence. Zažijete rychlost 750 km/h a přetížení 5G! Tento neuvěřitelný zážitek vám poskytne cvičná stíhačka L-39 Albatros, vyráběná v bývalém Československu. Program zážitkového letu začíná seznámením s pilotem a historií stroje, následuje obléknutí do letecké kombinézy a helmy a pak už hurá do oblak!


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačky v Brně! 🎁

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor stíhačky F-18 Hornet je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.