SIMULÁTOR STÍHAČKY MIG-21 [Liberec]

Letecký simulátor stíhačky MiG-21 najdete jen a pouze v Liberci! Jde o světový unikát, který umožňuje nejen pilotování legendárního československého letounu, ale také prožití autentického zážitku. Na rozdíl od běžných simulátorů nabízí pilotování MiG-21 kompletně ve skutečné kabině letounu. Všechny ovládací prvky jsou původní a funkční, takže se opravdu ocitnete ve skutečném kokpitu této legendy. Ale to není vše! Díky pokročilé projekci se budete cítit, jako byste opravdu letěli ve vzduchu. Projekční kopule a šest HD projektorů zajišťují, že budete mít dokonalý výhled nejen před sebe, ale i do stran a nad sebe. Více o simulátoru Mig-21


Jak letecký simulátor stíhačky Mig-21 probíhá?

kokpit Mig-21

Celý tento projekt nebyl jednoduchým úkolem. Přemístění celé stíhačky do interiéru budovy vyžadovalo mnoho práce a inovace. Po dvou letech úprav a vylepšení však lze nyní říci, že výsledek stojí za to. Po krátké instruktáži účastník usedne do kokpitu, vzlétne a zažije vzrušující letecké mise. Bez obav můžete vyzkoušet vzlet a přistání na jakémkoli letišti na světě, bojovat proti nepřátelským letounům nebo pozemním cílům pomocí raket nebo kanonu, nebo si užít akrobatický let plný přemetů a výkrutů. Jen upozorňujeme, že do kokpitu mohou všichni s výškou od 165 do 200 cm a obvodem pasu do 135 cm.


Chcete se proletět skutečnou stíhačkou?

Zážitkový let stíhačkou Mig-15 Hradec Králové

Představte si, že se ocitáte v kůži skutečného pilota stíhačky. Zážitek jak z Top Gunu je nyní na dosah ruky! Stačí jen usednout do kabiny jednoho z nejvýkonnějších stíhačů své doby. MiG-15 se dokáže prohánět po obloze rychlostí přesahující 1 000 km/h. Jde o zážitek, který nenajdete nikde jinde. Jde o jeden ze dvou letu schopných letounů v Evropě! Půjdete do toho?


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačky v Liberci!

Simulátor stíhačky MiG-21 je perfektním darem pro všechny, kdo hledají adrenalin a nezapomenutelné dobrodružství. Kupte si ho u renomované agentury Adrop.cz s výbornými ohlasy. Poukaz platí minimálně 12 měsíců s možností prodloužení, poskytující maximální flexibilitu. Navíc si můžete vybrat z široké nabídky zajímavých dárkových balení, která dodají tomuto výjimečnému dárku ještě více kouzla a originality.