SIMULÁTOR STÍHAČKY MESSERSCHMITT [Brno] 🕹️

Messerschmitt Bf 109, ikonická legenda německého válečného letectva během období druhé světové války, je mistrovským dílem leteckého inženýrství. Jeho působivý a aerodynamický design přinesl revoluci, když se poprvé objevil na scéně v roce 1937. Poháněný řadovým motorem, tento letoun exceloval v obratnosti a rychlosti, což poskytovalo pilotům značnou flexibilitu a účinnost v boji ve vzdušných soubojích. S bohatou paletou výzbroje a pancéřováním se stal Bf 109 neohroženým dravcem, který dokázal konkurovat i modernějším letadlům té doby. Messerschmitt Bf 109 si vysloužil respekt nejen mezi piloty, ale také v historii letectví jako jeden z nejvýznamnějších a nejúspěšnějších stíhaček své éry. Nyní ji můžete pilotovat i Vy! Více o simulátoru stíhačky v Brně


Jak letecký simulátor stíhačky Messerschmitt probíhá?

Tento simulátor je precizně vytvořen s cílem co nejvěrněji přenést do virtuálního světa vzrušení z létání historické stíhačky. Díky špičkovým technologiím a detailním modelům mají uživatelé možnost prožít vzdušné akrobacie, přistání a starty, ba dokonce i vzrušující vzdušné souboje, vše v rámci virtuálního prostředí. Autentické ovládání, realistické vizuální efekty a zvuková kulisa dohromady vytvářejí atmosféru, která umožňuje účastníkům doslova vnímat, jaké to bylo sedět v kokpitu tohoto historického klenotu. Letecký simulátor stíhačky Messerschmitt Bf 109 tak nenabízí pouze zábavu, ale také vzácnou příležitost nahlédnout do minulosti a prožít si vzdušné dobrodružství, které zažívali hrdinové druhé světové války. Na stejném místě můžete vyzkoušet i další legendární letoun – Supermarine Spitfire. Líbit by se také mohl P-51 Mustang!


Chcete se proletět opravdovou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-39 Albatros

Zážitkový let ve stíhačce L-39 v Brně – Zažijte adrenalinový nářez rychlosti 750 km/h a přetížení 5G! Tento ohromující zážitek si můžete užít na palubě cvičné stíhačky L-39 Albatros, vyráběné v bývalém Československu. Celý program začíná představením pilota a historie tohoto úžasného stroje, následuje nasazení letecké kombinézy a helmy a pak už se vydáváme do vzduchu! Hurá do oblak!


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačky v Brně! 🎁

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor stíhačky Messerschmitt je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.