SIMULÁTOR STÍHAČKY P-51 MUSTANG s VR [Brno] 🕹️

Zažijte autentické pilotování stíhačky P-51 Mustang na leteckém simulátoru v Brně, kde vás čeká zážitek plný adrenalinu a realismu. Simulátor je vybaven unikátní pohyblivou plošinou, která umožňuje náklony až 30°, čímž zajišťuje věrohodné pocity z letu. Díky VR headsetu se naplno vžijete do role pilota, ať už si vyberete stíhačku P-51 Mustang či jiný vojenský nebo civilní letoun. Více o simulátoru stíhačky P-51


Jak letecký simulátor stíhačky P-51 Mustang probíhá?

Před samotným letem vás čeká instruktáž od zkušeného instruktora, který vás seznámí se všemi ovládacími prvky. Instruktor bude po celou dobu s vámi, připraven zodpovědět všechny vaše dotazy a pomoci vám s řízením. Dle zvolené varianty zážitku budete mít možnost pilotovat buď 30 nebo 60 minut. Můžete si vybrat z různých vojenských strojů, kromě stíhačky P-51 Mustang tedy vrtulník Mi8 a stíhačky F-14/F/A-18, nebo z civilních letounů – Eurocopter EC135 a Cessna 172. Bez ohledu na to, jaký letoun zvolíte, zážitek z pilotování v simulátoru v Brně bude nezapomenutelný a plný leteckého vzrušení. Kromě P-51 Mustang by se Vám mohly líbit i další legendární stíhačky – Spitfire a Messerschmitt Bf 109.


Chcete se proletět opravdovou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-39 Albatros

Zážitkový let ve stíhačce L-39 v Brně – Zažijte adrenalinový nářez rychlosti 750 km/h a přetížení 5G! Tento ohromující zážitek si můžete užít na palubě cvičné stíhačky L-39 Albatros, vyráběné v bývalém Československu. Celý program začíná představením pilota a historie tohoto úžasného stroje, následuje nasazení letecké kombinézy a helmy a pak už se vydáváme do vzduchu! Hurá do oblak!


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačkou v Brně! 🎁

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor stíhačky P-51 je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.