SIMULÁTOR VRTULNÍKU EUROCOPTER s VR [Brno] 🕹️

Vstupte do světa autentického pilotování s vrtulníkem Eurocopter EC135 na leteckém simulátoru v Brně a připravte se na neopakovatelný adrenalinový zážitek. Tento špičkový simulátor disponuje unikátní pohyblivou plošinou, která umožňuje náklony až do 30°, což zaručuje velmi realistické pocity z letu. Díky nejmodernější VR technologii se dokonale vžijete do role pilota, ať už se rozhodnete pro vrtulník Eurocopter nebo jiný vojenský či civilní letoun. Zažijete situace, které byste v reálném světě jen těžko mohli prožít, od krizových přistání až po náročné manévry ve vzduchu. Tento zážitek je ideální nejen pro nadšence do letectví, ale i pro ty, kteří hledají nové a vzrušující výzvy. V simulátoru si můžete vyzkoušet různé scénáře a procvičit své pilotní dovednosti v bezpečném prostředí. Více o simulátoru vrtulníku EC135


Jak letecký simulátor vrtulníku Eurocopter EC135 probíhá?

Před letem Vás čeká důkladná instruktáž od zkušeného instruktora, který Vás seznámí se všemi ovládacími prvky simulátoru a vysvětlí základní principy pilotáže. Instruktor bude během celého letu po vašem boku, připraven zodpovědět všechny vaše dotazy a pomoci vám s řízením. To Vám umožní plně se soustředit na zážitek a bezpečně si vyzkoušet různé manévry a letové situace. Podle vybrané varianty zážitku budete mít možnost pilotovat po dobu 30 nebo 60 minut. Nabízíme širokou škálu vojenských i civilních letounů. Kromě vrtulníku Eurocopter můžete vyzkoušet historickou stíhačku P-51 Mustang, moderní stíhačky F-14 Tomcat nebo F/A-18 Hornet. Pro ty, kteří dávají přednost civilním letounům, je připraven simulátor oblíbené vyhlídkové Cessny 172. Každý z těchto letounů poskytuje unikátní zážitek a umožňuje vyzkoušet různé aspekty pilotáže. Ať už vás láká adrenalinový zážitek z bojových misí nebo klidný let nad krajinou.


Chcete se proletět opravdovou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-29 Delfín

Zážitkový let stíhačkou L-29 Delfín probíhá na letišti v Brně a je snem každého, kdo miluje adrenalinová dobrodružství. Během letu zažijete přetížení až 5G a dosáhnete neskutečné rychlosti až 680 km/h ve vodorovném letu. Tento cvičný proudový letoun má za sebou bohatou historii, ale díky péči svých majitelů je stále v perfektní kondici. Půjdete do toho?


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačkou v Brně! 🎁

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor vrtulníku Eurocopter je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.