SIMULÁTOR VRTULNÍKU MI-8 s VR [Brno] 🕹️

Zažijte autentické pilotování vrtulníku Mi-8 na leteckém simulátoru v Brně a připravte se na zážitek plný adrenalinu. Tento špičkový simulátor je vybaven unikátní pohyblivou plošinou, která umožňuje náklony až 30°, což zajišťuje velmi věrohodné pocity z letu. Díky pokročilé VR technologii se naplno vžijete do role pilota, ať už si vyberete vrtulník Mil Mi-8, nebo jiný vojenský či civilní letoun. Zažijete situace, které byste v reálném světě zažít nemohli, od krizových přistání až po komplexní manévry ve vzduchu. Tento zážitek je ideální jak pro nadšence do letectví, tak pro ty, kteří chtějí vyzkoušet něco nového a vzrušujícího. Připravte se na let, který si budete pamatovat ještě dlouho! Více o simulátoru vrtulníku Mi-8


Jak letecký simulátor vrtulníku Mi-8 probíhá?

Před samotným letem Vás čeká podrobná instruktáž vedená zkušeným instruktorem, který Vám představí všechny ovládací prvky simulátoru a vysvětlí základní principy pilotáže. Instruktor bude po celou dobu letu po vašem boku, připraven odpovědět na jakékoli vaše dotazy a asistovat vám při řízení. Budete se tak moci plně soustředit na zážitek a bezpečně si vyzkoušet různé manévry a letové situace. Dle zvolené varianty zážitku budete mít možnost pilotovat buď po dobu 30, nebo 60 minut. V nabídce je široká škála vojenských i civilních letounů. Kromě legendárního vrtulníku Mi-8 můžete vyzkoušet i historickou stíhačku P-51 Mustang, moderní stíhačky F-14 Tomcat nebo F/A-18 Hornet. Pro ty, kteří preferují civilní letouny, jsou připravené simulátory Eurocopteru EC135 a populární Cessny 172. Každý z těchto letounů nabízí unikátní zážitek a možnost vyzkoušet si různé aspekty pilotáže. Ať už vás láká adrenalinový zážitek z bojových misí nebo poklidný let nad krajinou.


Chcete se proletět opravdovou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-39 Albatros

Zážitkový let ve stíhačce L-39 v Brně – Zažijte adrenalinový nářez rychlosti 750 km/h a přetížení 5G! Tento ohromující zážitek si můžete užít na palubě cvičné stíhačky L-39 Albatros, vyráběné v bývalém Československu. Celý program začíná představením pilota a historie tohoto úžasného stroje, následuje nasazení letecké kombinézy a helmy a pak už se vydáváme do vzduchu! Hurá do oblak!


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačkou v Brně! 🎁

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor vrtulníku Mi-8 je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.