SIMULÁTOR LETADLA CESSNA s VR [Brno] 🕹️

Vyzkoušejte si autentické pilotování letadla Cessna na leteckém simulátoru v Brně a připravte se na zážitek plný adrenalinu a realismu. Tento simulátor je vybaven unikátní pohyblivou plošinou, která umožňuje náklony až 30°, což poskytuje velmi věrohodné pocity z letu. S pomocí VR headsetu se dokonale vžijete do role pilota, ať už si zvolíte vyhlídkový letoun Cessna 172 nebo jiný vojenský či civilní letoun. Více o simulátoru letadla Cessna


Jak letecký simulátor letadla Cessna probíhá?

Před letem Vás čeká důkladná instruktáž vedená zkušeným instruktorem, který Vás seznámí se všemi ovládacími prvky simulátoru a vysvětlí základní principy pilotáže. Instruktor bude po celou dobu letu po boku, připraven zodpovědět veškeré vaše dotazy a asistovat vám s řízením letadla. Tímto způsobem se budete moci plně soustředit na samotný zážitek a bezpečně si vyzkoušet různé letové manévry a situace. Podle Vámi zvolené varianty zážitku budete mít možnost pilotovat buď po dobu 30, nebo 60 minut. Můžete si vybrat z pestré nabídky vojenských i civilních letounů. Kromě legendární stíhačky P-51 Mustang a vrtulníku Mi-8 můžete zkusit moderní stíhačky F-14 Tomcat a F/A-18 Hornet. Pro ty, kteří preferují civilní letouny, jsou k dispozici simulátory Eurocopteru EC135 a zmiňovaná Cessna 172. Každý z těchto letounů nabízí jedinečný zážitek a umožňuje vám vyzkoušet různé aspekty pilotáže. Ať už vás láká intenzivní adrenalin z bojových misí nebo klidný a malebný let nad krajinou.


Chcete se proletět opravdovou stíhačkou?

Kokpit stíhačky L-29 Delfín

Zážitkový let stíhačkou L-29 Delfín probíhá na letišti v Brně a je snem každého, kdo miluje adrenalinová dobrodružství. Během letu zažijete přetížení až 5G a dosáhnete neskutečné rychlosti až 680 km/h ve vodorovném letu. Tento cvičný proudový letoun má za sebou bohatou historii, ale díky péči svých majitelů je stále v perfektní kondici. Půjdete do toho?


Jdu do akce, chci koupit/darovat letecký simulátor stíhačkou v Brně! 🎁

Překvapte své blízké nebo se odměňte Vy sami nezapomenutelným zážitkem! Simulátor letadla Cessna 172 je dokonalým dárkem pro všechny milovníky letectví a dobrodružství. U renomované agentury Adrop.cz získáte nejen skvělý zážitek, ale také poukaz s minimálně 12měsíční platností a širokou nabídkou originálních dárkových balení, která tomuto daru dodají ještě větší kouzlo. Platnost poukazu lze i dále prodloužit.